Pomiń i przejdź do treści

VH Polska partnerem portalu Farmer.pl

VH Polska zostało partnerem portalu Farmer.pl, jest to kontynuacja naszej dotychczasowej współpracy z czasopismem i portalem internetowym. Współpraca z prasą adresowaną przede wszystkim do właścicieli gospodarstw rolnych, plantatorów roślin i hodowców jest dla nas bardzo ważna. Stanowi ona płaszczyznę wymiany myśli i poglądów osób ściśle związanych z polskim i europejskim rolnictwem.

Najstarsze towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych w Europie

Jako oddział jednego z najstarszych i największych europejskich ubezpieczycieli upraw: Vereinigte Hagelversicherung VVaG, z ponad 200 letnią historią, jesteśmy najstarszym towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych w Europie. Ubezpieczając ponad 150 000 rolników, przeszło 6 milionów hektarów upraw w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Luksemburg, Włochy, Chorwacja, Litwa, Łotwa i Polska wiemy, że oferowane przez nas produkty ubezpieczeniowe uwzględniające zagrożenia klimatyczne występujące w danym regionie dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej naszym klientom niezależnie od tego co przyniesie pogoda.

„Oferujemy ubezpieczenia od ryzyk pogodowych takich jak grad, przymrozki, huragan, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania i ogień. W nasze ofercie znajdują się ubezpieczenia z dopłatami z budżetu państwa dla takich upraw jak zboża jare i ozime, rośliny oleiste, kukurydza, ziemniaki, buraki cukrowe, rośliny strączkowe a także warzywa czy owoce „– mówi A. Janc dyrektor sprzedaży VH Polska.

Rolnicy są członkami naszego towarzystwa i mają możliwość realnego wpływu na kształt oferowanych przez nas produktów ubezpieczeniowych. To właśnie fakt, że rolnicy są w centrum naszej działalności, jako ubezpieczeni, ale również jako rzeczoznawcy, pracownicy i osoby aktywnie współtworzące ubezpieczenia stanowi o naszej sile i profesjonalizmie.

Stając się partnerem portalu Farmer.pl mamy możliwość jeszcze szerszego informowania Państwa o naszej ofercie, sytuacji szkodowej w Polsce i nowościach w rozwiązaniach ubezpieczeniowych dla rolnictwa.

Zachęcamy do lektury: Przejdź do Farmer