Pomiń i przejdź do treści

Zgłoś szkodę

Stroke 1 Created with Sketch.

Zgłoś szkodę online

Zgłoś szkodę
Ikona telefon

Zgłoś szkodę telefonicznie

+48 61 670 44 00

Od pn-pt w godz. 8-16. Opłata wg taryfy operatora.

ikona koperta

Zgłoś szkodę mailowo lub pocztą tradycyjną

Wypełniony druk zgłoszenia szkody należy przesłać na adres mailowy: szkody@vh-polska.pl lub pocztą tradycyjną na adres: VH Polska Vereinigte Hagelversicherung VVaG TUW Oddział w Polsce ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań

Warto wiedzieć

Jak najlepiej zgłosić szkodę?

Szkodę najszybciej zgłosisz używając formularza zgłoszenia szkody lub poprzez pośrednika ubezpieczeniowego prowadzącego Twoją umowę ubezpieczenia. Ułatwi nam to rejestrację szkody, a Ty zaoszczędzisz czas, który musiałbyś przeznaczyć na rozmowę telefoniczną.

Jakie informacje muszę przekazać podczas zgłaszania szkody?

Poinformuj nas o tym które pola uprawne zostały uszkodzone i gdzie one się znajdują. Przekaż nam informację o tym jakie zdarzenie wystąpiło i kiedy miało ono miejsce.

Co dalej z moim zgłoszeniem?

Zaraz po zgłoszeniu szkody poinformujemy Ciebie o jego przyjęciu. Następnie zadzwoni do Ciebie rzeczoznawca z propozycją ustalenia dogodnego terminu oględzin

Kto będzie przeprowadzał oględziny?

Oględziny uszkodzonych pól będą przeprowadzane przez doświadczonych rzeczoznawców. Swoje uprawy powierzysz specjalistom wyszkolonym przez VH Polska.

Czy mogę zebrać uprawę lub ją zaorać przed przyjazdem rzeczoznawcy?

Do czasu wykonania oględzin przez naszych rzeczoznawców nie wolno Tobie zmienić stanu upraw. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Informuj nas o planach związanych z uprawą, a my będziemy tak umawiać oględziny żeby nie zakłócać Twoich terminów agrotechnicznych.

Co będzie mi potrzebne żeby zgłosić szkodę?

Wszelkie informację potrzebne podczas zgłaszania szkody znajdziesz na polisie ubezpieczenia upraw, będą to między innymi: numer polisy, PESEL lub NIP, wykaz ubezpieczonych upraw.