Oferujemy indywidualne rozwiązania ubezpieczeniowe w ramach Secufarm®

O nas

VH POLSKA jest oddziałem Vereinigte Hagelversicherung VVaG, wiodącego europejskiego ubezpieczyciela upraw. Nasi Klienci to rolnicy, sadownicy, producenci warzyw oraz właściciele winnic. W codziennej współpracy doskonale poznaliśmy ich potrzeby i wiemy, jakie są największe zagrożenia dla ich pracy. Dlatego właśnie specjalizujemy się wyłącznie w ubezpieczeniach upraw od ryzyk pogodowych, takich jak: grad, przymrozki, huragan, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania i ogień.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych Klientów w trudnej i wymagającej pracy. Wykorzystujemy do tego całą naszą wiedzę i doświadczenie zebrane przez 190 lat działania na rynku, początkowo w Niemczech a później także w Polsce, Litwie, Łotwie, Włoszech, Chorwacji, Holandii i Luksemburgu.

Obecność na wielu rynkach, silna sieć specjalistów i rzeczoznawców oraz możliwość porównania doświadczeń pozwalają nam świadczyć usługi ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie.

Opierając się na naszej wiedzy i uwzględniając zagrożenia klimatyczne występujące w danym regionie przygotowujemy ubezpieczenia rolne dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Znamy i cenimy ich fachowość i robimy wszystko, by być dla nich zaufanym partnerem, z którego pomocą nie muszą się obawiać zagrożeń pogodowych.