Pomiń i przejdź do treści

Wsparcie

Szkody

Jak najlepiej zgłosić szkodę?

Szkodę najwygodniej zgłosisz poprzez formularz zgłoszenia szkody. Możesz też dokonać zgłoszenia telefonicznie, pod numerem +48 61 670 44 00 lub u pośrednika ubezpieczeniowego prowadzącego Twoją umowę ubezpieczenia.

Co będzie mi potrzebne żeby zgłosić szkodę?

Aby zgłosić szkodę potrzebujesz tylko numeru polisy i numeru PESEL lub NIP. Po weryfikacji tych danych, w formularzu zgłoszenia szkody, wybierzesz pola na których doszło do szkody i wskażesz rodzaj ryzyka.

Co dalej z moim zgłoszeniem?

Niezwłocznie po zgłoszeniu szkody poinformujemy Ciebie o jego przyjęciu. Następnie zadzwoni do Ciebie rzeczoznawca z prośbą o ustalenie dogodnego terminu oględzin.

Kto będzie przeprowadzał oględziny?

Oględziny uszkodzonych pól będą przeprowadzane przez doświadczonych rzeczoznawców. Swoje uprawy powierzysz specjalistom wyszkolonym przez VH POLSKA.

Czy mogę zebrać uprawę lub ją zaorać przed przyjazdem rzeczoznawcy?

Do czasu wykonania oględzin przez naszych rzeczoznawców nie wolno Tobie zmienić stanu upraw. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Infomuj nas o planach związanych z uprawą. Będziemy tak umawiać oględziny żeby nie zakłócać Twoich terminów agrotechnicznych.

Oferta

Jak uzyskać ofertę ubezpieczenia od VH POLSKA?

Aby uzyskać ofertę ubezpieczenia zapytaj swojego agenta lub brokera o przedstawienie oferty ubezpieczenia upraw w VH POLSKA. Jeżeli twój pośrednik nie współpracuje z nami, wypełnij formularz dostępny na naszej stronie, nasz przedstawiciel zadzwoni do Ciebie celem przygotowania oferty ubezpieczenia

Co mogę ubezpieczyć w ramach pakietów Secufarm®?

W ramach produktów z linii Secufarm możesz ubezpieczyć zboża, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, warzywa oraz inne rośliny od takich ryzyk jak grad, huragan, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania lub przymrozki wiosenne, oraz ogień.

Polisa

Mam błąd na polisie - jak mogę go poprawić?

Aby wprowadzić zmiany na polisie skontaktuj się z agentem lub brokerem będącym opiekunem Twojej polisy ubezpieczenia upraw w VH POLSKA. Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się bezpośrednio z nami. Nasze dane znajdziesz na dole strony lub w zakładce Kontakt.

Kiedy rozpoczyna się ochrona ubezpieczeniowa?

Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna i kończy się z dniem wskazanym na polisie (pod warunkiem, że składka lub jej pierwsza rata została opłacona w terminie wskazanym w umowie ubezpieczenia).

Dokumenty do pobrania

Ogólne warunki ubezpieczenia upraw rolnych do umów zawartych od dnia 01.01.2024

OWU/VHPolska/2/2024

Pobierz

Ogólne warunki ubezpieczenia upraw rolnych do umów zawartych do dnia 31.12.2023

0-035/Kl-Pl/11.02.2020

Pobierz

Ustandaryzowany dokument

Ubezpieczenie upraw rolnych

Pobierz

Folder informacyjny

Ubezpieczenie upraw rolnych

Pobierz

Wykaz upraw xlsx

Secufarm® Lato

Pobierz

Wykaz upraw pdf

Secufarm® Lato

Pobierz

Formularz zgłoszenia szkody

Edytowalny pdf

Pobierz

Statut Vereinigte Hagelversicherung VVaG

Pobierz

Polityka prywatności

Klauzula informacyjna

Pobierz