Pomiń i przejdź do treści

VH Polska na Krajowych Dniach Pola w Płońsku

W dniach 11-12 czerwca 2022 r. będziemy na Państwa czekali na III Krajowych Dniach Pola.
Zapraszamy do naszego stoiska!

Krajowe Dni Pola to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, które służy upowszechnieniu innowacji w produkcji roślinnej. Impreza plenerowa, skierowana do rolników oraz firm okołorolniczych, skupia kilkuset wystawców z branży, w tym producentów sprzętu rolniczego oraz środków produkcji i wyposażenia gospodarstw.

Nasze stoisko znajdziecie Państwo w sektorze doradztwa, finansów i instytucji okołorolniczych. Będziecie tam Państwo mogli zapoznać się z różnymi rodzajami szkód w uprawach, chętnie opowiemy o metodyce ich likwidacji. Z wielką przyjemnością porozmawiamy i odpowiemy na pytania dotyczące zakresu naszej oferty ubezpieczeń upraw.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest piła spalinowa marki STIHL. Więcej o konkursie przeczytać można TUTAJ. W konkursie wziąć udział można również on-line korzystając ze specjalnego FORMULARZA.

piła spalinowa konkurs

Dni pola to również 26 hektarów poletek doświadczalnych, na których prezentowane są wyniki doświadczeń polowych, nowe techniki, technologie uprawy oraz odmiany roślin.

Organizatorzy, czyli Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, przygotowali pokazy, degustacje regionalnych produktów, warsztaty rękodzielnicze i wiele innych atrakcji.

Organizator i lokalizacja:

MODR Warszawa oddział Poświętne w Płońsku,
H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

www.dnipola2022.pl