Pomiń i przejdź do treści

Spotkanie z rolnikami w Sępólnie Krajeńskim

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność spotkania się z przeszło 50 rolnikami z Sępólna Krajeńskiego i okolic. Wydarzenie miało formę warsztatów, organizowane było wspólnie z firmami Agro Sieć i Kwartz.  

Uczestnicy mieli możliwość zapoznana się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie Mikrobiologii i ochrona upraw przedstawionymi przez Mateusza Sokólskiego, Mariusza Wypija z Agro Sieć. O Fotowoltaice dla nowoczesnego rolnictwa mogli porozmawiać z przedstawicielem Kwartz, panem Hubertem Żaczkiem. 

VH POLSKA reprezentowane było na spotkaniu przez dyrektora ds. sprzedaży – Pana Andrzeja Janca oraz przez regionalną kierownik sprzedaży, Panią Barbarę Glabś. Tematem wystąpienia był wpływ zmian klimatycznych na rolnictwo oraz zarządzanie ryzykiem w praktyce. 

Poza merytorycznymi rozmowami nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy zadanie – należało oszacować ilość ziaren kukurydzy w słoiku. Wielu rolników świetnie poradziło sobie z tym zadaniem, jednak mistrzem mógł być tylko jeden:Zbigniew Okonek.

Serdecznie gratulujemy! 

W spotkaniu uczestniczyli współpracujący z nami agenci ubezpieczeniowi – Bogumiła Niemczyk, Zdzisław Niemczyk, oraz Monika Koniarska. 

Dziękujemy za owocnie spędzony czas! 

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać zaproszenia na organizowane przez nas warsztaty w Państwa okolicy – zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera