Pomiń i przejdź do treści

Plebiscyt Izydory – oddaj na nas swój głos!

Szanowni Państwo, zachęcamy serdecznie do oddania głosu na nasz produkt ubezpieczenie upraw Secufarm®. Produkt bierze udział w plebiscycie Izydory w kategorii Finanse / Ubezpieczenia

ODDAJ GŁOS

Jak głosować?

Kliknij w link, oddaj głosy w poszczególnych kategoriach.

Pamiętaj, aby Twój głos był ważny musisz go potwierdzić klikając w link z maila z podsumowaniem (Izydory 2023 potwierdzenie oddania głosu)

Podziel się ze znajomymi informacją o głosowaniu:

izydory 2023 zagłosuj na vh polska

Przeczytaj o naszym produkcie

Secufarm® to sprawdzone, dobrze znane w całej Europie, produkty ubezpieczeniowe Vereinigte Hagelversicherung służące do zarządzania ryzykiem w gospodarstwie rolnym. Ubezpieczenia działają w modelu wsparcia dopłatą do składki z budżetu państwa. Skonstruowane zostały tak, aby odpowiedzieć na potrzeby rolników produkujących na rynek, jak i wytwarzających produkty rolne na własne potrzeby.
Ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte uprawy zbóż, roślin oleistych, strączkowych, kukurydzy, buraków cukrowych, ziemniaków, a także warzyw owoców z uwzględnieniem zarówno strat ilościowych, jak i jakościowych. Ochrona udzielana jest od ryzyk pogodowych takich jak: grad, deszcz nawalny, huragan, przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania, a także od ryzyka nieobjętego dopłatami – ognia.


VH Polska oddział Vereinigte Hagelversicherung VVaG – Jako Towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych I jednocześnie ubezpieczyciel specjalistyczny, wywodzi się z organizacji zakładanych przez samych rolników. Idea wspólnotowości towarzyszy nam od przygotowania produktu po likwidację szkód. Wielu z naszych pracowników rzeczoznawców jest rolnikami, bądź z rolnictwa się wywodzi, dlatego rozumiemy potrzeby i obawy naszych Klientów. Dzięki temu, że oferujemy wąską, specjalistyczną grupę produktów ubezpieczeniowych Secufarm® możemy zadbać o każdy szczegół naszej oferty, a świadczona przez nas ochrona jest dopasowana do indywidualnych potrzeb producentów rolnych. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych Klientów w trudnej i wymagającej pracy. Wykorzystujemy do tego całą naszą wiedzę i doświadczenie zebrane przez przeszło 190 lat działania na rynku, początkowo w Niemczech, a później także w Polsce, Litwie, Łotwie, Włoszech, Chorwacji, Holandii Luksemburgu. Obecność na wielu rynkach, silna sieć specjalistów i rzeczoznawców oraz możliwość porównania doświadczeń pozwalają nam tworzyć produkty ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie. Opierając się na naszej wiedzy uwzględniając zagrożenia klimatyczne występujące w danym regionie. przygotowujemy ubezpieczenia rolne dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Rolnicy decydując się na ubezpieczenie upraw w VH Polska otrzymują sprawdzoną bezpieczną ochronę w ramach Secufarm®