Pomiń i przejdź do treści

Konkurs – zrób zdjęcie i wygraj stację pogodową!

Pierwszego lutego rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Pogoda dla rolnika”, w którym ubezpieczeni w VH POLSKA mogą wygrać stację pogodową. Jest to już trzecia edycja konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Naszym celem jest promowanie pozytywnego wizerunku rolnictwa i docenienie pracy, jaką rolnicy wykonują każdego dnia, niezależnie od pogody. Zadanie jest proste – należy przesłać zdjęcie konkursowe pokazujące rolniczy krajobraz czy pracę w gospodarstwie. Zdjęcia można wysyłać przez formularz zgłoszeniowy od 01 lutego 2023 do 30 września 2023. Nadsyłane prace powinny podkreślać pozytywne aspekty i piękne strony rolnictwa o każdej porze roku. Do udziału zaproszeni są wszyscy rolnicy posiadający aktywną polisę ubezpieczenia upraw w VH POLSKA . Każdy z uczestników konkursu może przesłać dowolną liczbę zdjęć.

kalendarz VH Polska
stacja pogodowa

Spośród nadesłanych zdjęć 12, wybranych przez komisję konkursową, znajdzie się w kalendarzu VH POLSKA na rok 2024. Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają nagrody. Zwycięzca otrzyma stację pogodową o wartości 12 000 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody pieniężne o wartości odpowiednio 1 000 i 500 zł.Przejdź do konkursu

Jako ubezpieczyciel upraw, oferujący rozwiązania wspierające rolników w zarządzaniu ryzykiem, wiemy jakie znaczenie w ich pracy ma pogoda. Dlatego już po raz kolejny organizujemy konkurs, w którym rolnicy mogą wygrać stację pogodową. Dzięki stacji meteorologicznej typu Barani zwycięzcy mogą zbierać i oceniać dane pogodowe dla swojego gospodarstwa. Ponadto, na podstawie odczytów ze stacji pogodowej, tworzona jest dokładna prognoza pogody dla regionu dostępna dla rolnika za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. W ten sposób stacja pogodowa wspomaga decyzje agrotechniczne, np. w zakresie skutecznego nawożenia lub ochrony roślin – mówi Michael Lösche dyrektor zarządzający VH POLSKA .