Pomiń i przejdź do treści

Izydory 2023 – zagłosuj na VH POLSKA i wygraj 10 000 zł!

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że głosami rolników na nasz produkt ubezpieczenie upraw Secufarm® znalazł się w finałowym etapie konkursu Izydory 2023.

Plebiscyt Izydory to dla Polskiego Wydawnictwa Rolniczego już tradycja. Firmy z branży agro zgłaszają swoje produkty, a rolnicy wybierają z nich te, które uważają za najbardziej przyjazne i pomocne w prowadzeniu gospodarstwa. W tym roku formuła plebiscytu uległa niewielkim modyfikacjom, wybierana jest nie firma, ale produkt przyjazny rolnikowi. Pierwszy etap – Produkty Przyjazne Rolnikowi zakończył się 25 marca. Ze zgłoszonych produktów rolnicy poprzez głosowanie wybrali produkty ich zdaniem zasługujące na miano Przyjaznych dla Rolnika.

Drugi etap konkursu, czyli głosowanie na produkt najbardziej przyjazny dla rolnika trwa od 25 kwietnia do 24 września.

Zagłosuj i wygraj nagrody

Dla osób, które oddadzą swój głos organizatorzy konkursu Izydory przygotowali nagrody:

  • I nagroda: 10 000 zł,
  • II nagroda: 5000 zł,
  • III nagroda: 2000 zł.

ODDAJ GŁOS

Jak głosować?

Kliknij w link, oddaj głosy w poszczególnych kategoriach. W kategorii Finanse/Ubezpieczenia wybierz VH Polska!

Pamiętaj, aby Twój głos był ważny musisz go potwierdzić klikając w link z maila z podsumowaniem (Izydory 2023 potwierdzenie oddania głosu)

Podziel się ze znajomymi informacją o głosowaniu:

Przeczytaj o naszym produkcie

Secufarm® to sprawdzone, dobrze znane w całej Europie, produkty ubezpieczeniowe Vereinigte Hagelversicherung służące do zarządzania ryzykiem w gospodarstwie rolnym. Ubezpieczenia działają w modelu wsparcia dopłatą do składki z budżetu państwa. Skonstruowane zostały tak, aby odpowiedzieć na potrzeby rolników produkujących na rynek, jak i wytwarzających produkty rolne na własne potrzeby.
Ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte uprawy zbóż, roślin oleistych, strączkowych, kukurydzy, buraków cukrowych, ziemniaków, a także warzyw owoców z uwzględnieniem zarówno strat ilościowych, jak i jakościowych. Ochrona udzielana jest od ryzyk pogodowych takich jak: grad, deszcz nawalny, huragan, przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania, a także od ryzyka nieobjętego dopłatami – ognia.