Pomiń i przejdź do treści

Izydory 2022 – zagłosuj na VH Polska i wygraj 10 000 zł!

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że głosami rolników znaleźliśmy się w finałowym etapie konkursu Izydory 2022.

To już piąta edycja Plebiscytu Izydory organizowanego przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze. Wyróżnienie, jakim z pewnością jest znalezienie się w drugim etapie konkursu, jest dla nas bardzo ważne, ponieważ to rolnicy oddając głos na przyjazne dla nich firmy wskazują zwycięzców.

Drugi etap konkursu, czyli głosowanie na firmę najbardziej przyjazną dla rolnika trwa od 25 kwietnia do 30 września. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 30 października 2022 roku.

Zagłosuj i wygraj nagrody

Dla osób, które oddadzą swój głos organizatorzy konkursu Izydory przygotowali nagrody:

  • I nagroda: 10 000 zł,
  • II nagroda: 5000 zł,
  • III nagroda: 2000 zł.

Jak głosować?

Wejdź na stronę www.izydory.com/glosowanie i oddaj głos na firmy przyjazne dla rolnika. W kategorii Finanse/Ubezpieczenia wybierz VH Polska!

Podziel się ze znajomymi informacją o konkursie i nagrodach:

VH Polska – blisko rolnika

Jako Towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych i jednocześnie ubezpieczyciel specjalistyczny, wywodzimy się z organizacji zakładanych przez samych rolników. Idea wspólnotowości towarzyszy nam od przygotowania produktu po likwidację szkód. Wielu z naszych pracowników i rzeczoznawców jest rolnikami, bądź z rolnictwa się wywodzi, dlatego rozumiemy potrzeby i obawy naszych klientów. Dzięki temu, że oferujemy wąską, specjalistyczną grupę produktów ubezpieczeniowych możemy zadbać o każdy szczegół naszej oferty, a świadczona przez nas ochrona jest dopasowana do indywidualnych potrzeb producentów rolnych.

Jesteśmy polskim oddziałem Vereinigte Hagel, ważnego europejskiego ubezpieczyciela upraw. W całej Europie ubezpieczamy ponad 110 000 rolników, producentów owoców, warzyw i właścicieli winnic. Ubezpieczamy rolników z Polski, Niemiec, Włoch, Belgii, Dani, Holandii, Chorwacji, Litwy, Łotwy i Luxemburga. Kładziemy szczególny nacisk na jakość likwidacji szkód, każdy z naszych ponad 1 000 rzeczoznawców jest zawodowo związany z rolnictwem. Oferowane przez nas ubezpieczenia zapewniają specjalistyczną ochronę upraw przed skutkami ryzyk pogodowych. Razem z naszymi klientami – rolnikami tworzymy już ponad 200-letnią historię i z powodzeniem realizujemy ideę towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych.

Kliknięcie w grafikę poniżej przeniesie Państwa na stronę z formularzem do zgłoszenia:

firma przyjazna rolnikowi izydory