Pomiń i przejdź do treści

Zagłosuj na produkty VH Polska w konkursie Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022

Głosowanie na Innowacyjny Produkt Rolniczy trwa!

Zachęcamy do oddawania głosów na produkty zgłoszone przez VH Polska.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że produkty VH Polska biorą udział w konkursie „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022” w kategorii Programy, narzędzia (w tym finansowe) i urządzenia wspomagające prowadzenie gospodarstwa rolnego lub hodowlę zwierząt. Zachęcamy Państwa do oddawanie głosów na stację pogodową meteosol® wraz z dedykowaną aplikacją oraz klauzulę dającą ochronę przed zwiększonymi kosztami sortowania.

„Innowacyjny Produkt Rolniczy 2022” to konkurs organizowany przez grupę PTWP, wydawcę miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl. W konkursie biorą udział producenci i dystrybutorzy produktów lub metod, które można zaliczyć do 9 kategorii. Za innowacyjny uznaje się produkt, usługę lub metodę wprowadzoną do sprzedaży lub upowszechnienia na rynku polskim lub zagranicznym nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą ogłoszenia konkursu.

Jak głosować?

Wejdź na stronę farmer.pl/innowacyjny-produkt-rolniczy-2022/glosowanie i oddaj głos na jeden z produktów VH Polska w kategorii Programy, narzędzia (w tym finansowe) i urządzenia wspomagające prowadzenie gospodarstwa rolnego lub hodowlę zwierząt.

Aby Państwa głos był ważny, konieczne jest kliknięcie w link przesłany na podany podczas głosowania adres e-mail. Prosimy sprawdzić skrzynkę pocztową.

Zagłosuj

Głosowanie internautów trwa do 7 października 2022 r.

Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi 27.10.2022 r. w trakcie uroczystej gali wieńczącej 10. edycję konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”.

Podziel się ze znajomymi informacją o głosowaniu:


Stacja pogodowa meteosol® wraz z dedykowaną aplikacją

Stacje pogodowe meteosol® wraz z dedykowaną aplikacją pozwalają na prowadzenie i archiwizowanie precyzyjnych, lokalnych pomiarów takich parametrów jak suma opadów, temperatura powietrza, prędkość i kierunek wiatru, wilgotność i temperatura gleby oraz punkt rosy i ciśnienie. Rosnąca liczba użytkowników i tym samym punktów pomiarowych, dostarcza dane w oparciu, o które z użyciem modeli pogodowych aplikacja meteosol® wylicza do każdego użytkownika dokładną, dedykowaną prognozę pogody, zarówno w ujęciu godzinowym, trzydniowym oraz ukazującą trendy dla 14 dniowego przedziału czasowego.

innowacyjny produkt rolniczy stacja pogodowa

Klauzula dające ochronę przed zwiększonymi kosztami sortowania

Produkt finansowy w formie klauzuli do umowy ubezpieczenia upraw. Zapewnia dodatkową ochronę producentom ziemniaków, truskawek oraz cebuli pozwalając na pokrycie zwiększonych, w wyniku uszkodzeń plantacji, kosztów sortowania lub wyższych nakładów związanych ze zbiorem. Ryzyka pogodowe, w szczególności grad, powodują nie tylko uszkodzenia skutkujące utratą lub zmniejszeniem plonu, wielokrotnie prowadzą do znaczącego obniżenia jego jakości. Rolnik uzyskuje niższą cenę lub musi ponieść dodatkowy koszt na sortowanie. Klauzula może zwiększyć wysokość wypłaconego odszkodowania o 30 lub 50 proc.

innowacyjny produkt rolniczy